Hippolyte François MOREAU (1832-1927) 'En Meraude'
6 november 2024

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Gepatineerd brons.
Getekend Hip. Moreau.

Hippolyte François MOREAU (1832-1927)

12 x 15 x 33 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

27541

Philippe WOLFERS (1858-1929) 'Eté of Femme Assise' (1925)

Schattingsprijs: € 5.000 - 8.000

Een antieke houtsculptuur 'Franciscus van Assisi', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Jan DESMARETS (1961) 'La Course' 561/1350 (1996)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph KÖRSCHGEN (1876-1937) 'Barzoi' voor WMF.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke houtsclptuur van Heilige Antonius van Egypte met zijn varken. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Ivan VERMOTE (XX) 'Zonder Titel' gesculpteerde marmer.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Domien INGELS (1881-1946) 'Brabants Trekpaard en Boerenkar' Gepatineerd gips.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000