Titel | Pierre Imans, Paris, hoofd van een paspop. Glazen ogen en echt haar. 20ste eeuw. |
Breedte/diepte | 17 cm |
Hoogte | 28 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 150 - € 250 |
Lot ID | 27539 |
KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Vandenberghe-Pauvers, een tweedelig wandmeubel, gefineerd hout. (c.1980).
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een decoratieve liggende leeuw, geglazuurde terracotta. Italië, circa 1960-1970.
Schattingsprijs: € 80 - 120