Een vintage poster, Phosphatine, l'Aliment Parfait De Bébé, Affiches Atar, Genève. (W:89 x H:126 cm)
Lot 1322

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een vintage poster, Phosphatine,  l’Aliment Parfait De Bébé, Affiches Atar, Genève

89 cm

126 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1322

27534

Missing a piece, lower middle.

Een antieke 'Brievenkist', marqueterie inlegwerk, Engeland. (c.1900). (L:34 x W:24 x H:39 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een gesculpteerde 'Blackamoor' tafellamp, gepatineerd en verguld. Circa 1920. (L:21 x W:21 x H:92 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar gietijzer tuinvazen, zwart gepatineerd. (H:61 x D:45 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Leni RIEFENSTAHL (1902-2003) 'Africa' Taschen, (2002). (L:11 x W:40 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

S.T. Dupont, twee aanstekers. Laque De Chine en een groot model. (L:4 x W:14 x H:1,8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar siervazen, houtgedraaid en met een 'Faux Marmer' decor. 20ste eeuw. (H:87 x D:29 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:16 x W:38 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke vijzel, gepatineerd brons. 17de eeuw. (H:15,5 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250