Titel | Ebel Classic Hexagon, een herenpolshorloge met GMT. |
Diameter | 4,5 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 500 - € 1.000 |
Lot ID | 27518 |
The watch has some scratches in the upper left lug.
Otherwise, it is in running condition. Accuracy is not guaranteed as the service history is unknown.
Een Neoklassieke driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, Brons gemonteerd op marmer. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een driedelige schouwgarnituur, klok met zijstukken. Polychroom porselein in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Vier decoratieve zakuurwerk houders, met bijhorende zakuurwerken. Roskopf en andere.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Schouwklok met jager, verguld kunstbrons gemonteerd op geëboniseerd hout. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300