Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002) 'Mouton Rothshild 1997', een kleurenlithografie. (W:24 x H:33 cm)
Lot 220

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002) 'Mouton Rothshild 1997', een kleurenlithografie.

Niki DE SAINT-PHALLE (1930-2002)

24 cm

33 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

220

27508

Twee decoratieve Chinese of Oosterse gongen, koper. (D:66 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een decoratief kistje, schildpad en gesculpteerd been, India. (L:17 x W:22 x H:8 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een olielamp op een staander, Een bijzettafel met parelmoer inleg, Napoleon 3. (L:40 x W:40 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Peugeot Frères, een collectie van 3 antieke koffiemolens. (L:35 x W:36 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Charles Delvaux, een antieke reiskoffer. 19de eeuw. (L:50 x W:82 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek percussiegeweer met achthoekige loop, decoratieve trekkerbeugel. 19de eeuw. (L:132 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een vintage poster, Phosphatine, l'Aliment Parfait De Bébé, Affiches Atar, Genève. (W:89 x H:126 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Märklin, een uitzonderlijk grote collectie sporen, treinen, locomotieven en accessoires.

Schattingsprijs: € 500 - 800