Heilige Rochus met hond en engel, gepatineerd gips.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Onderaan gemerkt H. Rochus, B.V.O. (Bid Voor Ons).

45 x 66 x 133 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

27494

Ontbrekende delen en restauraties.

Een ingekaderd en geborduurd kruisbeeld met een Corpus Christi, ingekaderd achter glas.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke houtsculptuur 'Franciscus van Assisi', 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een houtgesculpteerde tabernakeldeur, Engelen en een Heilig Hart, Barokke stijl.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek kruisbeeld, brons in Lodewijk XV stijl met wortelhout fineer.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur van een engel, polychromie, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een reliquarium met Jaarkalender, centraal met een Heilig Kruis en Passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een paar wijn en water misampullen, verguld metaal met cloisonné email. Neogotiek.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een stralenmonstrans, zilver en messing. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200