Titel | Heilige Rochus met hond en engel, gepatineerd gips. |
Afmetingen | 45 x 66 x 133 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot ID | 27494 |
Ontbrekende delen en restauraties.
Een ingekaderd en geborduurd kruisbeeld met een Corpus Christi, ingekaderd achter glas.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een houtgesculpteerde tabernakeldeur, Engelen en een Heilig Hart, Barokke stijl.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek kruisbeeld, brons in Lodewijk XV stijl met wortelhout fineer.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een reliquarium met Jaarkalender, centraal met een Heilig Kruis en Passiewerktuigen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500