Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Million Korun' 1993.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een lithografie, genummerd 21/150.
Gedateerd 1993.

Niet ingekaderd.

Oldrich KULHANEK (1940-2013)

70 cm

50 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

27482

Romain STEPPE (1859-1927) 'Zeezicht'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Zeezicht bij zonsondergang'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Brabantse Trekpaarden'

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Eugène' 1976.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Georges FICHEFET (1864-1954) "La construction du traîneau, aux temps primitifs" (1887)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Lea VANDERSTRAETEN (1929) ‘Hooimijten’, olie op doek

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles DELPORTE (1928-2012) 'Marine Synergetique, Periode Nucleaire' mixed media op paneel. (W: 80 x H: 60 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Nakende Lente' (1990)

Schattingsprijs: € 200 - 300