Een decoratieve Aziatische figuur van een man op en Food Hond. Gepatineerd brons.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 150 - € 250

11 x 21 x 26 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

27474

Een Chinese Wucai vaas met drakendecor, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een uitzonderlijk groot Japans Imari sierbord, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Vier Chinese vazen, blauw-wit en polychroom.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Chinese Lachende Boeddha, geglazuurd porselein.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een Chinese Famille Rose vaas, dubbel decor, Landschap en havenzicht.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Indiaanse School 'Shiva Nataranja', een icoon. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese Canton vazen met Relief drakendecor, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600