Sandro PETTI (1927-2022) 'Tafel' voor Metalarte. (c.1970). (H:75 x D:120 cm)
Lot 020

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Sandro PETTI (1927-2022) 'Tafel'

Acryl en messing, afgewerkt met een glazen blad.
Voor Metalarte.

Circa 1970.

Sandro PETTI (1927-2022)

75 cm

120 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

20

27473

Sandro PETTI (1927-2022)
Sandro PETTI (1927-2022)
Sandro PETTI (1927-2022)
Sandro PETTI (1927-2022)
Sandro PETTI (1927-2022)

Raak, Amsterdam, een paar 'Maxi Globes', glas en verguld metaal. (H:42 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vandenberghe-Pauvers, een tweedelig wandmeubel, gefineerd hout. (c.1980). (L:45,5 x W:90 x H:179 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Gerard VAN DEN BERG (1947) 'Marquise' een twee-persoon zetel (1986). (L:80 x W:175 x H:89 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Charles & Ray EAMES (XX-XXI) 'EA125' voor Herman Miller, leder en aluminium. Bijgevoegd een stoel, 'Iritecna&. (L:68 x W:62

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eileen GRAY (1878-1976) E1027, circa 1970. (H:71 x D:51 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Chaty Vallauris, een grote zonnespiegel. Verguld metaal. (D:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

CURTIS JERE (?-2008) 'Zeilboot' (1977). (W:84 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar occasionele bijzettafels, verguld metaal. (L:55 x W:55 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180