Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Vaas' voor Perignem.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Reductieglazuur.
Onderaan getekend.

Elisabeth VANDEWEGHE (1946)

47 cm

10 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27449

Very small chip to the lower rim.

Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volkstedt Rudolstadt, een grote groep 'De Harp' polychroom porselein.

Schattingsprijs: € 500 - 800

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vase'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Twee paar Vieux Paris vazen, met ajouranden, verguld porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk, Torhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve figuur van een gezeten luipaard, gepatineerd resine.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 300 - 500