Gilbert J. MONTEYNE (XX) 'Decoratieve vaas' bijgevoegd een bas-relief.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 100 - € 200

Bas Relief: 47 cm.

Gilbert J. MONTEYNE (XX)

28 cm

14 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 100 - € 200

27445

Schattingsprijs: € 100 - 200

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora

Schattingsprijs: € 80 - 120

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Onze Tijd Zoo Verslijt' een vaas. Torhout.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Drie vazen' & Léon GOOSSENS (XX) 'één vaas'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee paar Vieux Paris vazen, met ajouranden, verguld porselein. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Royal Copenhagen, 'Faun met een panfluit', porselein.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Bart MARECHAL (1938-2016) 'Cache-pot op hoge voet'

Schattingsprijs: € 150 - 250