Carlo SCARPA (1906-1978) |
Titel | Carlo SCARPA (1906-1978) "Mezza Filigrana" voor Venini Murano. (H:22 x D:16 cm) |
Hoogte | 22 cm |
Diameter | 16 cm |
Veilingsdatum | 05/11/2024 - 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 3.000 - € 5.000 |
Lot nummer | 205 |
Lot ID | 27442 |
- Some light scratches on the stand ring.
Furthermore, the vase is in excellent condition.
Val Saint Lambert, 36 gekleurde goblets en twee karaffes, Berncastel en andere. (H:41,5 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Saint Louis, een 27-delig glasservies. Glazen en een karaf, verguld kristal. (H:32 cm)
Schattingsprijs: € 1.800 - 2.500
Val Saint Lambert, een vaas gemaakt uit geslepen kristal. Niet getekend. (H:35 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Louis LELOUP (1929) 'Vase' voor Val Saint Lambert. (1985). (H:27 x D:8,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300