Titel | Een antieke houtsculptuur en rijk gepatineerde figuur van Jezus Christus. (c.1900) |
Afmetingen | 16 x 27 x 60 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot ID | 27441 |
Een reliekenkast met een relikwie van een voet, gemerkt V.M. Bach Cedron, gedateerd 1768.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een Neogotische kelk, verguld messing met een email plaquette. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een Neogotische kelk, gemonteerd met email plaquettes en cabochons. Frankrijk. 950/1000. 540g.
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Een Stralenmonstrans, zilver en email. Nederland, 900/1000. 2,332 kg
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Een Neogotische kelk, zilver gemonteerd met email en cabochons, Frankrijk, 950/1000. 661g.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800