Titel | Een messing en cloisonné schouwklok, 20ste eeuw. |
Afmetingen | 17 x 27 x 51 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot ID | 27439 |
Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een driedelige schouwgarnituur, klok met zijstukken. Polychroom porselein in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800