Volkstedt Rudolstadt, een grote groep 'De Harp' polychroom porselein.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Polychroom en kantporselein.

Getekend Volkstedt Rudolstadt.
20ste eeuw.

30 x 47 x 30 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

27426

Een decoratieve figuur van een gezeten luipaard, gepatineerd resine.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Yves RHAYÉ (1936-1996) 'Dekselvaas' voor Perignem.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Nimy, een paar figuratieve cache-pots in de vorm van zwanen.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Perignem, Amphora en Steven, een gevariëerde collectie geglazuurde keramiek, 13 stuks.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Piet STOCKMANS (1940) 'Zonder Titel' (1988)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vazen met een deksel' voor Amphora.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Drie paar Vieux Bruxelles of Parijs porselein, afbeeldingen van Jezus Chrstus en de Maagd Maria, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250