Titel | Een schouwklok met een damesfiguur, gepatineerd brons op marmer. (c.1900). |
Afmetingen | 17 x 43 x 54 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot ID | 27425 |
Een kartel klok met handgeschilderd bloemendecor, gemonteerd met brons. (c.1900).
Schattingsprijs: € 200 - 300
Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een Neoklassieke driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, Brons gemonteerd op marmer. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een Schouwklok met jager, verguld kunstbrons gemonteerd op geëboniseerd hout. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300