Acht borden met 'Spreuken en Zegswijzen', Vlaams Aardewerk.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Wat baten kaars en bril, als den uil niet zien wil.
Zoals 't Klokje thuis tikt, tikt het nergens.
Eigen Haard in Goud Waard.
Beter een goede buur dan een verre vriend.
Oost West, Thuis Best

26 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

27424

Royal Copenhagen, 'Faun met een panfluit', porselein.

Schattingsprijs: € 50 - 100

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk, Torhout.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Delft, een collectie tafelaccessoires en borden.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vase'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Royal Dux, drie stuks geglazuurde faience, art nouveau stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Vieux Paris, een cache-pot met handgeschilderd en verguld decor. Portret van Marie Antoinette.

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een decoratieve liggende leeuw, geglazuurde terracotta. Italië, circa 1960-1970.

Schattingsprijs: € 80 - 120