Vier Chinese vazen, blauw-wit en polychroom.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 120 - € 180

H: 44 cm
H: 43 cm
H: 36 & 37 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 120 - € 180

27420

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Chinese Famille Rose vaas, dubbel decor, Landschap en havenzicht.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vijftien Chinese schalen, tasjes en borden, blauw-wit en Famille Rose.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote Chinese schaal, rode glazuur met pioenrozen. 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinees Famille Verte 'Provinciebord' 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Canton vazen, decor met Dames, fauna& flora. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Indiaanse School 'Shiva Nataranja', een icoon. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Zes Chinese vazen, Famille Rose.

Schattingsprijs: € 200 - 300