Een collectie van 8 boeken, Masereel, Veraneman, Jan Desmarets, Rik Poot Koen Scherpereel.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 80 - € 120

- Frans Masereel
- Emiel Veranneman
- Rik Poot
- Jan Desmarets
- De Stijl - 1917-1931, Taschen
- Koen Scherpereel
- ING Art Collection
- Prosper De Troyer.

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

27415

Een antieke dirigeerstok, Birmingham, UK, 1892.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke houtgesuclpteerde Barokke kroon van een Tabernakel?, Zuid Europa, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar grote olielampen, porselein en messing. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een gesculpteerde 'Blackamoor' tafellamp, gepatineerd en verguld. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtgesculpteerde 'Kerstscène', Vlaanderen, circa 1700.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Julian Espinosa, een klassieke gitaar. 1990.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar 5-armige kandelaars, 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 120 - 180

Julian Espinosa, een klassieke gitaar. 1989.

Schattingsprijs: € 200 - 300