Titel | Negen kunstboeken 'Permeke, Malfait, Magritte, Egon Schiele, Frits van den Berghe'. |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 80 - € 120 |
Lot ID | 27414 |
Een gesculpteerde 'Blackamoor' tafellamp, gepatineerd en verguld. Circa 1920.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Montblanc, Balmain, Waterman, Dupont, potlood, balpen en portefeuilles.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke houtgesuclpteerde Barokke kroon van een Tabernakel?, Zuid Europa, 18de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300