Negen kunstboeken 'Permeke, Malfait, Magritte, Egon Schiele, Frits van den Berghe'.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 80 - € 120

- Albert Rubens
- Egon Schiele
- Valerius De Saedeleer
- Jean Brusselmans
- Constant Permeke
- Hubert Malfait
- Magritte
- Joseph Lacasse
- Frits Van Den Berghe

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 80 - € 120

27414

Een gesculpteerde 'Blackamoor' tafellamp, gepatineerd en verguld. Circa 1920.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Montblanc, Balmain, Waterman, Dupont, potlood, balpen en portefeuilles.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtgesuclpteerde Barokke kroon van een Tabernakel?, Zuid Europa, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Leni RIEFENSTAHL (1902-2003) 'Africa' Taschen, (2002)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Zeven antieke kandelaars, 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 26 round Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een antieke dirigeerstok, Birmingham, UK, 1892.

Schattingsprijs: € 150 - 250