Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen. (H:33 cm)
Lot 1072

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Naar Etienne FALCONET (1716-1791) Twee biscuit porseleinen groepen.

Eén getekend naar Falconet, de andere getekend L. Badessi.

Frankrijk, 20ste eeuw.

Etienne FALCONET (1716-1791)

33 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

1072

27402

Yves RHAYÉ (1936-1996) 'Dekselvaas' voor Perignem. (L:18 x W:20,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Twee paar Vieux Paris vazen, met ajourranden, verguld porselein. 19de eeuw. (L:13 x W:13 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gilbert J. MONTEYNE (XX) 'Decoratieve vaas' bijgevoegd een bas-relief. (H:28 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Gialetti Giulio, Vijf stuks polychrome faience. Deruta, Italië. (H:62 x D:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driedelige schouwgarnituur, Porseleinen vazen met deksels, decor met Engelen. Italië, 20ste eeuw. (L:24 x W:38 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vazen met een deksel' voor Amphora. (H:15 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora. (H:25 x D:19 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Piet STOCKMANS (1940) 'Zonder Titel' (1988). (W:4,5 x H:4,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300