Julian Espinosa, een klassieke gitaar. 1989.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Julian Espinosa, een klassieke gitaar.

Getekend Zaragossa en gedateerd 1989.

Met de originele koffer.

100 x 36,5 x 11 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27372

Julian Espinosa, een klassieke gitaar. 1990.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke dirigeerstok, Birmingham, UK, 1892.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee vintage Sigaar Humidors, Wortelhout.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een collectie van 50 Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een collectie van 26 round Stoff Nagel BMF kandelaars