Titel | Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw. |
Afmetingen | 18 x 36 x 63 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 2.000 - € 3.000 |
Lot ID | 27339 |
The service history is unknown, but the clock is running.
Een driedelige schouwgarnituur, klok met zijstukken. Polychroom porselein in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Een Neoklassieke driedelige schouwgarnituur, klok met twee zijstukken, Brons gemonteerd op marmer. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600