Titel | Een kartel klok met handgeschilderd bloemendecor, gemonteerd met brons. (c.1900). |
Afmetingen | 16 x 24 x 43 cm |
Veilingsdatum | 06/11/2024 |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot ID | 27326 |
Een driedelige schouwgarnituur, klok met zijstukken. Polychroom porselein in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 500 - 800
Gilles Martinot à Paris, een 'Religieuse' schouwklok, verguld brons en Boulle inlegwerk. 17de/18de eeuw.
Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000
Een Schouwklok met jager, verguld kunstbrons gemonteerd op geëboniseerd hout. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Vier decoratieve zakuurwerk houders, met bijhorende zakuurwerken. Roskopf en andere.
Schattingsprijs: € 200 - 300