Twaalf antieke glazen flessen, olijfgroen glas. 18de en 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Sommigen getekend Carslbad.

27 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27313

GLASWERK
Val Saint Lambert, 22 kristallen glazen en een kandelaar, Berncastel en andere modellen.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert en andere, 8 stuks geslepen en geëtst kristal.

Schattingsprijs: € 150 - 250

GLASWERK
Floris MEYDAM (1919-2011) 'Vaas' voor Leerdam Unica

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Val Saint Lambert, twee lampen en vijf vazen. Kristal.

Schattingsprijs: € 300 - 500

GLASWERK
Val Saint Lambert, een karaf met 6 glazen. Geslepen kristal.

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Val Saint Lambert, een kandelaar en vaas gemaakt uit rood kristal.

Schattingsprijs: € 100 - 200

GLASWERK
Val Saint Lambert, 36 gekleurde goblets en twee karaffes, Berncastel en andere.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Walther Glass, Duitsland, drie decoratieve peren.

Schattingsprijs: € 50 - 100