Een grote Boeddha Rattanakosin, verguld brons. Thailand.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

21 x 27 x 102 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27307

Een decoratieve Aziatische figuur van een man op en Food Hond. Gepatineerd brons.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinese Famille Rose vaas, dubbel decor, Landschap en havenzicht.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Indiaanse School 'Shiva Nataranja', een icoon. 18de/19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Chinese Lachende Boeddha, geglazuurd porselein.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinese Sancai-geglazuurde terracotta figuur van Boeddha.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Chinees Famille Verte 'Provinciebord' 19de/20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Japanse Imari vazen, Meji, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300