Tien Oosterse Cloisonné vazen en een schaal met deksel. 20ste eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Hoogtes tussen 16 en 31 cm.
Schaal met deksel: 20,5 x 11 cm.

31 cm

14 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27298

Een paar Japanse vazen, blauw-wit met floraal decor.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote Boeddha Rattanakosin, verguld brons. Thailand.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar Chinese Canton vazen, decor met Dames, fauna& flora. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Chinese Canton export speeldoos, lakwerk met handgeschilderde decors.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar Chinese Canton vazen met Relief drakendecor, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese armzetel, gesculpteerd hardhout met een drakendecor.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een uitzonderlijk groot Japans Imari sierbord, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een Chinese Lachende Boeddha, geglazuurd porselein.

Schattingsprijs: € 200 - 300