Een schouwklok, verguld brons met porselein plaquettes. 19de eeuw.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Bovenaan met een afbeelding van Cupido op een dolfijn. Verder met handgeschilderde plaquettes met decor van een Meermin en Meerman in de stijl van Sèvres.

Halfuur slagwerk.
Slinger en sleutel aanwezig.

17 x 19 x 30,5 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

27295

One of the porcelain plaques cracked.