Een zilver en Guilloché email fotokader, eerste helft 20ste eeuw. (W:8 x H:10 cm)

Hamerprijs: € 130

Een zilver en Guilloché email fotokader, eerste helft 20ste eeuw.

Met een miniatuur portret van een meisje.
Gemerkt 'Sterling'.

8 cm

10 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 163

Lot nummer

1284

27291

Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Hundred Thousand Dollars' 1993.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Henri DETHIER (1939-2009) 'Anderlues Jonction' olie op doek. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

S. NIKOV (XIX) 'Landschap met dorp', een schilderij olie op doek. (80 x 40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Eugène' 1976.

Schattingsprijs: € 500 - 700

Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Million Korun' 1993.

Philippe VANDENBERG (1952-2009) ‘Over de Val van de Engel’ (1993-1996)

Schattingsprijs: € 50.000 - 80.000

Arthur Willaert 'TREALLIW' (1875-1942) 'Le Passeur', Oostende. Olie op board. (W:68 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250