Jacques DE SADELEER (1920) 'Man met zijn dochter' 1942.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Olie op board.
Getekend rechts bovenaan.

Gedateerd Februari, 1942.

Jacques DE SADELEER (1920)

55 cm

79 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

27149

Franse School, 'Kamperen nabij de Ruine', olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vlaamse School, 'Heilige Augustinus', olie op doek. 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Schaatsen bij ondergaande zon'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Zeezicht bij zonsondergang'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Abstract' (1994)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Herman MINNER (1924-1981) 'Twee Tekeningen van dames' inkt en waterverf op papier.

Schattingsprijs: € 120 - 180

S. NIKOV (XIX) 'Landschap met dorp', een schilderij olie op doek. (80 x 40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'.

Schattingsprijs: € 400 - 600