Montblanc, Meisterstück aktetas, zwart leder.
6 november 2024

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Met originele bewaartas.

40 cm

30 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

27140

S.T. Dupont, twee aanstekers. Laque De Chine en een groot model.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een houtgesculpteerde zonnespiegel met gebogen stralen, convexe spiegel.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Montblanc, Meisterstück, een vulpen met 14 karaats gouden penpunt.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een collectie van 50 Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een paar fijne, verguld bronzen haardvuurbokken, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Julian Espinosa, een klassieke gitaar. 1990.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antieke dirigeerstok, Birmingham, UK, 1892.

Schattingsprijs: € 150 - 250