Een collectie van 6 houtgesculpteerde en wit-gepatineerde stoelen, Lodewijk XVI stijl. 18th/19de eeuw. (L:54 x W:57 x H:94 cm)
Lot 171

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een collectie van 6 houtgesculpteerde en wit-gepatineerde stoelen, Lodewijk XVI stijl. 18th/19de eeuw.

54 x 57 x 94 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

171

27119

Een salontafel afgewerkt met tegels, circa 1960. (L:91 x W:51 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Stolentruhe', Noordrijn-Westfalen, 17de eeuw. (L:66 x W:175 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Een decoratieve vierdelig kamerscherm, met middeleeuwse scènes. (W:168 x H:240 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke boerentafel, 19de eeuw. (L:80 x W:205 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een prachtige grote Spaanse tafel, bovenblad uit één stuk, notelaar. 19de eeuw. (L:94 x W:473 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Maison Charles, een paar occasionele bijzettafels, verguld messing en getint glas. (L:49 x W:49 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Guéridon bijzetafel, marqueterie inleg en een handgeschilderd faience bord. Napoleon 3. (H:76 x D:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een paar bijzettafels met gesculpteerde zwanenhalzen, directoire stijl. 20ste eeuw. (H:60 x D:43 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500