Een muurconsole met bijhorende spiegel, Empire stjil. 1897. (L:44 x W:86 x H:82 cm)
Lot 1142

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een muurconsole met bijhorende spiegel, Empire stjil. 1897.

Spiegel is gedateerd 1897 op de keerzijde.
Afgewerkt met verguld brons.

44 x 86 x 82 cm
72 x 89 cm

44 x 86 x 82 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1142

27118

Een prachtige grote Spaanse tafel, bovenblad uit één stuk, notelaar. 19de eeuw. (L:94 x W:473 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000

Maison Charles, een paar occasionele bijzettafels, verguld messing en getint glas. (L:49 x W:49 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een twee-laden commode, marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons en marmer. 20ste eeuw. (L:48 x W:95 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratieve bijzettafel met een Fleur De Lys decor. (H:72 x D:67 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een ovale en vergulde smeedijzer salontafel in lodewijk XV stijl, met een marmer blad. (L:84 x W:103 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een driehoekige speeltafel met marquetterie, Nederland, 19de eeuw. (L:80 x W:80 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke 'Stolentruhe', Noordrijn-Westfalen, 17de eeuw. (L:66 x W:175 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200

Een paar decoratieve en grote siervazen, houtgedraaid met een 'Faux Marmer' decor. (H:83 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300