Een bijzettafel, marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons, Fauna en Flora, Napoleon 3. (L:52 x W:108 x H:75 cm)
Lot 182

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Een bijzettafel, marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons, Fauna en Flora, Napoleon 3.

Centraal decor afgewerkt met een papegaai. Verder gemonteerd met bronzen bloemenvazen. 19e eeuw.

52 x 108 x 75 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

Lot nummer

182

27097

Een collectie van 6 houtgesculpteerde en wit-gepatineerde stoelen, Lodewijk XVI stijl. 18th/19de eeuw. (L:54 x W:57 x H:94 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chesterfield stijl bureaustoel, leder op een houten basis. (L:70 x W:80 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een ovale en vergulde smeedijzer salontafel in lodewijk XV stijl, met een marmer blad. (L:84 x W:103 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar antieke Chinese stoelen met hoge rug. (L:39 x W:50 x H:106 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar armstoelen, Art Deco. (L:60 x W:55 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote collectie van Lodewijk XVI stijl stoelen, 25 stuks. (L:55 x W:48 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Een twee-laden commode, marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons en marmer. 20ste eeuw. (L:48 x W:95 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Stolentruhe', Noordrijn-Westfalen, 17de eeuw. (L:66 x W:175 x H:88 cm)

Schattingsprijs: € 1.800 - 2.200