Een kleine vitrinekast, marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. Napoleon 3. (L:32 x W:76 x H:104 cm)
Lot 158

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een kleine vitrinekast, marqueterie inlegwerk en gemonteerd met brons. Napoleon 3.

32 x 76 x 104 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

158

27092

Een antieke boerentafel, 19de eeuw. (L:80 x W:205 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Zweedse' kast, gepatineerd hout. 19de eeuw. (L:44 x W:125 x H:188 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Volkskunst, een decoratieve grès zuil met handgeschilderd bloemendecor, circa 1920. (H:107 x D:28 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

Een twee-deurs kast, gesculpteerd hout, afgewerkt met wortelhout fineer. (L:43 x W:89 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een driedelig kamerscherm, Cordoba Leder, Spanje. 19de eeuw. (W:168 x H:216 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Capodimonte, een grote spiegel met porselein rand. 20ste eeuw. (W:67 x H:110 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een grote vloerlamp, gepatineerd en gesculpteerd hout. Circa 1900. (H:180 x D:30 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Een consoletafel, brons met Brèche D'Alep marmer. Circa 1980. (L:32 x W:94 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500