Een hoge Oosterse en staander, gesculpteerd hardhout en marmer. (L:50 x W:50 x H:90 cm)
Lot 1022

Schattingsprijs: € 120 - € 180

Een hoge Oosterse en staander, gesculpteerd hardhout en marmer.

50 x 50 x 90 cm

Schattingsprijs

€ 120 - € 180

Lot nummer

1022

27089

Een Chinees Famille Verte 'Provinciebord' 19de/20ste eeuw. (D:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een Chinees Kamerscherm, hardhout afgewerkt met Fauna en Flora, gesculpteerde hardsteen. (W:160 x H:182 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een paar antieke Chinese stoelen met hoge rug. (L:39 x W:50 x H:106 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Indiaanse School 'De Kroning van Rama of Lord Vishnu', een groot icoon. 18de/19de eeuw. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een Chinese Lachende Boeddha, geglazuurd porselein. (L:18 x W:18 x H:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratieve Aziatische figuur van een man op en Food Hond. Gepatineerd brons. (L:11 x W:21 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Miles Mason 'Boy At The Door', polychroom porselein, Chinoiserie, Engeland. 19de eeuw. (H:3 x D:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Tien Oosterse Cloisonné vazen en een schaal met deksel. 20ste eeuw. (H:31 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300