Een kleine bijzetkast met middeleeuwse scènes, Neogotische stijl. (c.1970). (L:38 x W:67 x H:85 cm)
Lot 1129

Schattingsprijs: € 120 - € 180

Een kleine bijzetkast met middeleeuwse scènes, Neogotische stijl. (c.1970).

Gesculpteerde eik.

38 x 67 x 85 cm

Schattingsprijs

€ 120 - € 180

Lot nummer

1129

27085

Een salontafel afgewerkt met tegels, circa 1960. (L:91 x W:51 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar nachttafels, bijgevoegd één, afgewerkt met marqueterie inlegwerk. (L:30 x W:38 x H:74 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Mario BELLINI (1935) 'DUC' een zetel voor Cassina. (c.1970). (L:90 x W:260 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

DeSede, DS17, een twee-persoon leder zetel. (L:84 x W:164 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Zes bijzettafels, acryl, verguld metaal en glas. Circa 1980. (L:40 x W:80 x H:63 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een Guéridon bijzetafel, marqueterie inleg en een handgeschilderd faience bord. Napoleon 3. (H:76 x D:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

DeSede, Zwitserland, een paar rood lederen armzetels. (L:64 x W:66 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een decoratieve bijzettafel met een geometrisch decor 'Faux Lapis Lazuli en Marmer'. (W:67 x H:72 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300