Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 27/09/1670. (W:183 x H:183 cm)

Hamerprijs: € 1.200

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 27/09/1670..

Familiewapenschild voor Otto De Phloto, Kasteelheer van Ingelmunster tijdens de 16de en 17de eeuw.

Olie op paneel.

Afmetignen van hoek tot hoek: 129 x 129 cm.
Afmetingen diagonaal: 183 x 183 cm.

183 cm

183 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

718

27024

Lea VANDERSTRAETEN (1929) ‘Hooimijten’, olie op doek

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 300 - 600

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

MUGO (1954) 'Mugo in een Engels Circus' pen op papier. (W:30 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

TSUKAI (XX) 'Calligraphy' Oost-indische inkt op papier. (W:95 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Philippe VANDENBERG (1952-2009) ‘Over de Val van de Engel’ (1993-1996)

Schattingsprijs: € 50.000 - 80.000

Léon BONNAT (1833-1922) 'Napolitaine Au Palais Farnese' 1867. (W:27 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300