Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 27/09/1670. (W:183 x H:183 cm)
Hamerprijs: € 1.200
Titel | Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 27/09/1670. (W:183 x H:183 cm) |
Breedte/diepte | 183 cm |
Hoogte | 183 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.500 |
Lot nummer | 718 |
Lot ID | 27024 |
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 600
MUGO (1954) 'Mugo in een Engels Circus' pen op papier. (W:30 x H:22 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
TSUKAI (XX) 'Calligraphy' Oost-indische inkt op papier. (W:95 x H:64 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300