Verras me
Terug naar account
Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)
Lot 719

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

Omschrijving van het lot


Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. 

Familiewapenschild voor Otto De Phloto, Kasteelheer van Ingelmunster tijdens de 16de en 17de eeuw. 

Olie op paneel. 

Afmetignen van hoek tot hoek: 150 cm. 
Afmetingen diagonaal: 210 cm. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)

Breedte/diepte

210 cm

Hoogte

210 cm

Veilingsdatum

10/09/2024 - 12/09/2024

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

719

Lot ID

27023

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)
Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)
Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)
Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)
Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)
Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)
Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)
Een uitzonderlijke Obiit, Heraldiek voor Ingelmunster. Gedateerd 1697. (W:210 x H:210 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


SCHILDERIJEN
Henri DETHIER (1939-2009) 'Anderlues Jonction' olie op doek. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

SCHILDERIJEN
Léon BONNAT (1833-1922) 'Napolitaine Au Palais Farnese' 1867. (W:27 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
Félix DE BOECK (1898-1995) 'Eugène' 1976.

Schattingsprijs: € 500 - 700

SCHILDERIJEN
Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Million Korun' 1993.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

SCHILDERIJEN
Herman MINNER (1924-1981) 'Twee Tekeningen van dames' inkt en waterverf op papier. (W:67 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

SCHILDERIJEN
Godfried Vervisch (1930-2014) ‘Meisje voor een Venster’, 1964.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

SCHILDERIJEN
Alfons BLOMME (1889-1979) 'Damse Vaart' olie op paneel. (W:69,5 x H:63,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

SCHILDERIJEN
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600