Titel | Twee vergulde cibories, afgewerkt met IHS logo. Neogotiek. 20ste eeuw. (H:30 x D:14 cm) |
Hoogte | 30 cm |
Diameter | 14 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 808 |
Lot ID | 27020 |
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 600
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600