Een verguld bronzen monstrans, gemonteerd met cabochons, 20ste eeuw. (W:26,5 x H:49 cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een verguld bronzen monstrans, gemonteerd met cabochons, 20ste eeuw. (W:26,5 x H:49 cm) |
Breedte/diepte | 26,5 cm |
Hoogte | 49 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 806 |
Lot ID | 27016 |