Een zilver kelk met vermeil cuppa, rijk decor in Barokke stijl. 19de eeuw. (H:26 x D:14 cm)

Hamerprijs: € 1.200

Een zilver kelk met vermeil cuppa, rijk decor in Barokke stijl. 19de eeuw.

Merken helaas onleesbaar geworden, maar hebben de vorm van de 'Dubbele Janus', België, 1832-1869, 2de gehalte zilver. 800/1000.

Decor rijk afgewerkt met afbeeldingen van Heiligen, Passiewerktuigen, Engelen, Guirlandes, De Maagd Maria, Jozef, Jezus Christus. Decors gemerkt op verschillende plaatsen met een monogram: 'N.M.'.

Cuppa gemerkt met Belgisch zwaardje (verguld zilver).
Pateen niet gemerkt.

Brutogewicht kelk: 476g.
Bruto samen (kelk/pateen): 645g.

26 cm

14 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.500

Lot nummer

798

27008

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Schattingsprijs: € 300 - 600

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300