Martin BOLLÉ (1912-1968) 'Winterlandschap' (1941)
6 november 2024

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Olie op doek.
Getekend en gedateerd rechts onderaan, 1941.

Martin BOLLÉ (1912-1968)

44 cm

40 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

26981

Meer van deze artiest

Martin BOLLÉ (1912-1968)
Martin BOLLE (1912-1968) 'Portret van een Ballerina', 'Portrait van een Dame'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Martin BOLLÉ (1912-1968)
Martin BOLLÉ (1912-1968) 'Bloemenstilleven'

Schattingsprijs: € 240 - 340

Martin BOLLÉ (1912-1968)
Martin BOLLE (1912-1968) 'Drie Clowns' (1964)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Martin BOLLÉ (1912-1968)
Martin BOLLÉ (1912-1968) 'Clown op het podium', 'Dame nabij de haard' (1940-1943)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vital KEULLER (1866-1945) 'Bruyères et sapins' (1939)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Herman VERBAERE (1906-1993) 'Landschap met windmolen'

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Nakende Lente' (1990)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Martin BOLLÉ (1912-1968) 'Drie Portretten' (1940-1943)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij 'De Vlucht naar Egypte', olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Ferdinand SCHIRREN (1872-1944) 'Stilleven met wortelen en kool'

Schattingsprijs: € 240 - 340

Charles WELLENS (1889-1959) 'Winterlandschap'

Schattingsprijs: € 300 - 500