Martin BOLLE (1912-1968) 'Naakt' (1963)
6 november 2024

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Martin BOLLE (1912-1968) 'Naakt'

Olie op board.
Getekend rechts onderaan en gedateerd 1963.

Martin BOLLÉ (1912-1968)

44 cm

34 cm

06/11/2024

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

26977

Meer van deze artiest

Martin BOLLÉ (1912-1968)
Martin BOLLE (1912-1968) 'Drie Clowns' (1964)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Martin BOLLÉ (1912-1968)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Martin BOLLÉ (1912-1968)
Martin BOLLÉ (1912-1968) 'Drie Portretten' (1940-1943)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Martin BOLLÉ (1912-1968)
Martin BOLLÉ (1912-1968) 'Winterlandschap' (1941)

Schattingsprijs: € 200 - 300

André SLAMA (1941) 'L'Autour Vers Le Rêve' (1988)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Abstract' (1990)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul PERMEKE (1918-1990) 'Dorpzicht'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Prosper DE WIT (1862-1951) 'Landschap met boerderij' olie op doek.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Joseph François DE COENE (1875-1950) 'Dreef met woonwagen'

Schattingsprijs: € 300 - 500

Franse School, 'Kamperen nabij de Ruine', olie op doek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Vic DOOMS (1912-1994) 'Vier schilderijen'

Schattingsprijs: € 400 - 600

Philippe VANDENBERG (1952-2009) ‘Over de Val van de Engel’ (1993-1996)

Schattingsprijs: € 50.000 - 80.000