Titel | Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm) |
Afmetingen | 20 x 32 x 43 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Schattingsprijs | € 500 - € 800 |
Lot nummer | 591 |
Lot ID | 26947 |
Missing one wax dripper.