Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:20 x W:32 x H:43 cm)
Lot 591

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw.

Hoogte kandelaars: 54 cm.

20 x 32 x 43 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

Lot nummer

591

26947

Missing one wax dripper.