Een grote karteklok, Faux Boulle, Napoleon 3 stijl gemonteerd met verguld brons. 20ste eeuw. (L:15 x W:40 x H:85 cm)
Hamerprijs: € 340
Titel | Een grote karteklok, Faux Boulle, Napoleon 3 stijl gemonteerd met verguld brons. 20ste eeuw. (L:15 x W:40 x H:85 cm) |
Afmetingen | 15 x 40 x 85 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 590 |
Lot ID | 26895 |