Higgs & Diego Evans, Londen, een Engelse schouwklok met 8 bellen en een gong, 18de eeuw. (L:23 x W:36 x H:63 cm)

Hamerprijs: € 2.200

Higgs & Diego Evans, Londen, een Engelse schouwklok met 8 bellen en een gong, 18de eeuw.

Ebenhouten fineer en gemonteerd met messing. De Wijzerplaat gemerkt Higgs & Diego Evans, Londres.

23 x 36 x 63 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.750

Lot nummer

586

26865