Een 14-delige kruisweg, olie op doek. 19de eeuw. (W:50 x H:69 cm)

Hamerprijs: € 1.500

Een 14-delige kruisweg, olie op doek. 19de eeuw.

14 schilderijen, olie op doek.
1 getekend 'Donum familia Depessemier Aldenardensis' or 'Een geschenk van de Familie Depessemier Aldenard'.

Gedateerd 1897.

50 cm

69 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.875

Lot nummer

832

26824