Pieter Frère, Brugge, een zilver lepel en vork, 1779. (L:20 cm)

Hamerprijs: € 180

Pieter Frère, Brugge, een zilver lepel en vork, 1779.

18de eeuw.
Zilver
Gedateerd 1779.
Gemerkt Pieter Frère, (Stuyck, nummer 1364).

Brutogewicht: 116g.

Lengte

20 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 225

Lot nummer

1464

26818

ZILVERWERK
Wiskemann, een verzilverd koffie- en theeservies, Lodewijk XVI stijl.

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een antieke verzilverde cloche, Benetfink & Co, London.

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Een antieke vijzel met stamper, brons, 17de/18de eeuw. (H: 10 x D: 14,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500