Een antieke tinnen schaal, Kardinaalshoed model, Anthoine Morant, Lyon, Frankrijk. 1673. (D:35,5 cm)

Hamerprijs: € 190

Een antieke tinnen schaal, Kardinaalshoed model, Anthoine Morant, Lyon, Frankrijk. 1673.

Gedateerd op de keerzijde.

35,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 238

Lot nummer

1212

26815

Een collectie van 50 Stoff Nagel BMF kandelaars

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

Een antieke vijzel met stamper, brons, 17de/18de eeuw. (H: 10 x D: 14,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een collectie van 26 round Stoff Nagel BMF kandelaars